Ochrana budov proti ptactvu

Ochrana proti ptactvu Praha

Vadí vám všudypřítomný holubí trus? Zvolíme a nainstalujeme nejefektivnější ochranný systém proti ptactvu. Ochrana proti ptactvu má za úkol znemožnit ptákům přístup k fasádě vaší nemovitosti a k následnému poničení. Zajišťujeme ochranu budov a dalších objektů.

Jaké jsou v Praze možnosti ochrany proti ptactvu?

Montáž hrotových systémů proti ptactvu

Jedná se o výrobek z krystalického polystyrenu Nova 202 s ochranou proti UV záření, zábrany (hroty) jsou z nerezu. Lepí se silikonovým neutrálním tmelem na jakýkoliv povrch. Hrotové systémy se vyrábí v různých šířkách.

Montáž sítí

Tato montáž se provádí na ochranu balkónů, světlíků, lodžií atd. Síť je upevněna po obvodu prostoru a to tak, že je natažena na rám z ocelového lanka, které je protaženo ocelovými očky s vruty našroubovanými do hmoždinek ve zdi. Sít´se na rám uchytí hliníkovými očky pomocí speciálních kleští. Síť může mít různou barvu a to podle podkladu. Oko v síti je 50x50mm a 1mm tenké vlákno. Díky tomu nestíní a je minimálně viditelné.

Pokud marně bojujete s ptactvem, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonních číslech 776 699 665 , 605 064 493 nebo na e-mail: guarezy@email.cz

Kde tyto služby realizujeme?

Tyto služby nabízíme v Praze a okolí.