Opravy a nátěry fasád

Oprava a nátěry fasád Praha

Chtěli byste mít fasádu na domě zase jako novou? Investice do opravy se vám rychle vrátí. Opravu jsme schopni provézt z lana, ale také z lešení nebo plošiny. Opravujeme i historické fasády.

Nátěry fasád Praha

Máte pocit, že váš dům potřebuje renovaci? Současný trend v barvě fasád je skutečně rozmanitý. Velmi výrazné barvy na fasády a omítky nemovitostí nepatří,obzvlášt´pokud neladí s okolím. Důležité je také zvolit správný typ barvy a to akrylátovou,silikátovou,silikonovou nebo vápennou. Například pokud se jedná o památkové budovy, volí se převážně barvy silikátové nebo vápenné.Důležité je také vědět jaká barva byla na fasádě ta předchozí a jestli budova netrpí nadměrnou vlhkostí. Součástí fasádních nátěrů jsou také další doplňkové služby. Jedná se o natírání střech, svodů, okapů atd.

Jaké jsou v Praze nejčastější závady fasád?

Jak jsou druhy opravy fasády?

Podle typu poškození fasády a dostupných finančních prostředků na opravu je nejdříve nutné zvolit druh opravy fasády, která bude provedena.

Jaké další služby nabízíme?

Kde opravy a nátěry fasád realizujeme?

Opravy a nátěry fasád provádíme v Praze a okolí.

Zaujali jsme vás? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 776 699 665, 605 064 493 nebo na e-mail: guarezy@email.cz