Rekonstrukce fasád

Opravy a rekonstrukce fasád Praha

Hezká fasáda umocní celkový dojem z každého domu. Také délka funkčního období fasády není nekonečná a opravy jsou dříve či později nutností. Čas zanechává stopy na každém objektu. Kvalitně a odborně provedená práce může významně oddálit intervaly oprav.

Jak provádíme opravy a rekonstrukce fasád v Praze?

Opravy a rekonstrukce fasád provádíme nejen z lana, ale také z lešení nebo plošiny. Fasády zateplujeme, čistíme, opravujeme. Provádíme opravy i historických fasád. Natřeme a oživíme Vaši fasádu. Váš dům dostane nový vzhled

Jaké další služby nabízíme?

Zateplení fasád Praha

Díky zateplení fasády snížíte náklady na energii. Rok od roku stoupá cena energií a největší podíl na celkových výdajích tvoří náklady na vytápění.

Mytí fasád Praha

Čistá fasáda je vizitkou každého majitele nemovitosti. Fasády čistíme tlakovou vodou – WAP .Umýváme prosklené plochy a okna, odstraňujeme pavučiny a nanášíme chemické prostředky proti hmyzu.(Tak zvanou dezinsekcí neboli odhmyzením zbavíme vaší fasádu pavouků ale i ostatního hmyzu. Pavouci vytvářejí svoje pavučiny nejčastěji na světlých fasádách a na fasádách, které jsou osvětleny lampami a neonovými nápisy.

Kde opravy a rekonstrukce fasád realizujeme?

Opravy a rekonstrukce fasád provádíme v Praze a okolí.

Chcete využít našich služeb? Chcete dát vaší staré fasádě nový vzhled? Neváhejte Guarezy kontaktovat právě teď na telefonním čísle 776 699 665, 605 064 493 nebo na e-mail: guarezy@email.cz